Systém a infraštruktúra pre SMART komunikáciu | Mobilný Rozhlas

1. Systém pre komunikáciu

Vďaka najmodernejším komunikačným nástrojom zastihnete vašich občanov, nech sú práve kdekoľvek. S Mobilným Rozhlasom budete mať komunikáciu pod kontrolou!

Majte komunikáciu pod kontrolou

Smart obecná komunikácia sa stáva nevyhnutným rozšírením štandardných komunikačných nástrojov samospráv. Aktívne zapája občanov do diania miest a obcí, zvyšuje ich informovanosť a spokojnosť. Samosprávam naviac šetrí čas, peniaze a buduje prestíž moderného úradu.

S Mobilným Rozhlasom môžete obyvateľov vašej samosprávy osloviť okamžite, cielitelne a merateľne. V kombinácii s infraštruktúrou pre SMART komunikáciu máte v rukách ten najpokročilejší komunikačný nástroj dnešnej doby.

Nezáväzne dopytovať

Vytvorenie infraštruktúry

Základným predpokladom úspešnej SMART komunikácie je vytvorenie občianskej infraštruktúry. V rámci zavedenia Mobilného Rozhlasu poskytujeme know-how pre inteligentný zber kontaktov a ponúkame marketingovú podporu pre zapojenie širokej verejnosti. Výsledkom je priemerné pokrytie viac než 60 % aktívnych voličov u zapojených samospráv.

Kontakty je možné zaradiť do niekoľkých cieľových skupín podľa veku, miesta bydliska, záujmov či preferencií obyvateľov alebo individuálnych potrieb samosprávy. Zber kontaktov prebieha v súlade s GDPR.

Nástroje pre SMART komunikáciu

V rámci systému máte k dispozícii tie najmodernejšie nástroje SMART komunikácie - SMS, e-maily, správy do aplikácie a hlasové správy pre zrakovo handicapovaných.

Platformu je možné rozšíriť o ďalšie nástroje ako je systém na tvorbu ankiet, správu občianskych podnetov a SMART projekty na mieru.

Ukážky

Prehľadné štatistiky

Vďaka štatistikám môžete vyhodnotiť úspešnosť komunikácie. V systéme sa dozviete, kto správu dostal, prečítal a kto na ňu odpovedal. Navyše môžete opätovne osloviť občanov, ktorí neotvorili e-mail, a to buď správou do aplikácie alebo pomocou SMS.


Nástroje SMART komunikácie

SMS

Akútne informácie o hroziacom nebezpečenstve, výpadkoch energií, dopravných uzávierkach a ďalšie.

Zobraziť ukážku

E-maily

Pozvánky na kultúrne akcie, novinky, fotografie z akcií a informácie o dianí zo samospráv.

Zobraziť ukážku

Správy v aplikácii

Vhodný doplnok k SMS a e-mailom pre bežné informovanie cez mobilnú aplikáciu.

Zobraziť ukážku

Hlasové správy

Vhodné pre zrakovo handicapovaných občanov i pre seniorov. Možnosť tónovej voľby odpovede.

Pozrite si ďalšie časti ekosystému