SMART projekty na mieru | Mobilný Rozhlas

Pocitové mapy

Pomocou pocitových máp vám občania zábavnou a jednoduchou formou poskytnú svoje názory na miesta vo vašej samospráve.

Dozviete sa tak napríklad, kde ľudia radi trávia voľný čas, v ktorých lokalitách sa necítia bezpečne, alebo ktoré miesta sú príliš hlučné. V pocitovej mape občania môžu tiež vyznačiť miesta, kde by uvítali lavičky, odpadkové koše či stojany na bicykle.

Dáta z pocitových máp vám poslúžia ako podklad pre plánovanie ďalšieho rozvoja samosprávy.

Chcem viac informácií

Smart spravodajca

Ekologický prístup je v dnešnej dobe nevyhnutný. Smart spravodajca šetrí nielen prírodné zdroje, ale tiež vám ušetrí peniaze na tlač a distribúciu až o polovicu.

Vďaka Mobilnému Rozhlasu dostanú vaši občania spravodajcu v elektronickej podobe priamo do ich e-mailu alebo aplikácie v telefóne. To uvítajú ekologicky zmýšľajúci občania a tiež inzerenti, ktorí získajú reklamu s možnosťou prekliku na web.

Chcem viac informácií

Elektronické upomienky platieb

Elektronické pripomienky platieb merateľne zvyšujú počet včasne uhradených poplatkov za zvoz komunálneho odpadu a psov. Znižujú náklady na rozosielanie tlačených upomienok alebo výziev a šetria čas pri ich vymáhaní.

Pripravujeme tiež možnosť prepojenia s účtovnými systémami obce.

Chcem viac informácií

Upozornenie na blokové čistenie

Ušetrite vašim občanom nepríjemnosti a pokuty za odťah vozidla. Vďaka pokročilej funkcionalite Mobilného Rozhlasu budú vašim občanom automaticky zasielané upozornenia na blokové čistenie a to priamo do ich mobilu.

Chcem viac informácií

Pozrite si ďalšie časti ekosystému