Mobilná aplikácia | Mobilný Rozhlas

Aplikácia Mobilný Rozhlas

Občania ocenia prepracovanú aplikáciu s mnohými užitočnými funkciami a prínosným obsahom. Prostredníctvom systému Mobilný Rozhlas môžete občanom zdarma posielať správy do aplikácie a tiež ich informovať o aktuálnom stave podnetov, ktoré cez ňu nahlásili. Prepojenie s webovými stránkami samosprávy cez RSS je samozrejmosťou.

Výhodou aplikácie je celorepublikové fungovanie, občania tak majú možnosť odoberať informácie z viacerých samospráv a nahlasovať podnety v rámci celej SR.

Nezáväzne dopytovať

Informácie zo samospráv

Občania môžu odoberať upozornenia a informácie z miest a obcí, ktoré ich zaujímajú. Dozvedia sa tak napríklad o blokovom čistení, obecných poplatkoch, havárii vody, dôležitých novinkách či kultúrnych udalostiach.

Obyvateľov vašej samosprávy môžete jednoducho zapojiť tiež do ankiet a participatívnych rozpočtov a získať tak dôležitú spätnú väzbu, ktorá vám uľahčí rozhodovanie.

Starostlivosť o verejný priestor

Nebezpečný výtlk na ceste, vyvrátená dopravná značka, poškodené detské ihrisko, prejavy vandalizmu a mnoho ďalších… to všetko sú problémy, ktoré na území samospráv vznikajú každý deň.

S aplikáciou môžu občania vzniknuté situácie jednoducho nahlásiť. Po lokalizácii a schválení dispečerom je podnet automaticky odoslaný kompetentnej osobe v príslušnej samospráve, ktorá môže problém začať riešiť.

Ochrana životného prostredia

Odpratanie jednej čiernej skládky samosprávy stojí aj tisíce eur. Vďaka prepojeniu aplikácie so systémom na hlásenie podnetov od občanov sa môžete včas dozvedieť o neporiadku v uliciach alebo začínajúcej čiernej skládke.

Pozrite si ďalšie časti ekosystému